skip to Main Content
Завдання індивідуальних занять із репетитором

Завдання індивідуальних занять із репетитором

Для більшості батьків піклування про власних дітей, а також їхній розвиток і навчання стають сенсом життя. Бажання дати своїм дітям найкраще для впевненого старту в доросле життя, спонукають батьків до пошуку шляхів розвитку, розкриття та реалізації потенціалу своїх нащадків із раннього віку. Одним із найпопулярніших на сьогодні таких шляхів є додаткові заняття з репетитором. Сьогодні спробуємо визначити завдання та мету індивідуальних занять із репетитором.

Отже, якими можуть бути індивідуальні заняття із репетитором та для чого вони потрібні?

Зараз розглянемо кожен пункт біль детально.

Допомога репетитора у підготовці до школи

Це стосується майбутніх першачків. Деякі батьки не мають змоги приділити достатньо уваги підготовці дітей до майбутнього навчання в школі. А відтак звертаються до професійних педагогів, які допоможуть дитині призвичаїтися до урочної системи, навчать читати, писати тощо.

Заняття із репетитором в початковій школі

Знову ж таки, в силу можливої зайнятості, батьки звертаються по допомогу до вчителів початкових класів для того, аби контролювати процес навчання. Окрім того, репетитор допомагає дитині опанувати навчальний матеріал, ліквідувати можливі прогалини, контролює процес виконання домашніх завдань. Також досить часто батьки звертаються до репетиторів іноземної мови для того, щоб дитина якомога раніше почала вивчення іноземних мов.

‌Репетитор для учнів основної школи (5-9 класи)

На відміну від початкової школи, заняття із репетитором для цієї вікової категорії набувають деякої вибірковості: до репетиторів звертаються у разі проблем із певним предметом для усунення прогалин, або ж для поглиблення знань із конкретного предмета для участі в олімпіадах, конкурсах тощо. Окремо слід зазначити, що діти цієї вікової категорії починають активно займатися вивченням іноземних мов, звісно ж, за допомогою репетиторів.

Підготовка до ДПА та ЗНО

Варто підкреслити, що Державна Підсумкова Атестація є обов’язковою для випускників 4, 9 та 11 класів. Зовнішнє Незалежне Оцінювання – необхідна сходинка для тих, хто бажає вступити до ВНЗ, а його успішне складання – запорука навчання у престижному виші. Саме тому деякі батьки, розуміючи важливість зазначених етапів, ініціюють додаткові підготовчі заняття репетиторів з окремих предметів. Слід підкреслити, що на сьогодні найзатребуванішим видом індивідуальних занять із репетитором є підготовка до ДПА та ЗНО випускників українських шкіл. Це пояснюється тим, від результатів ДПА та ЗНО залежить майбутнє школярів – вступ до вищого навчального закладу та здобуття вищої освіти.

Як бачимо, місія репетитора полягає в тому, щоб допомогти учневі вирішити та владнати ті завдання, з якими він та його батьки звертаються до репетитора. Часто виникає питання, як і де знайти репетитора, декілька порад можуть стати у пригоді батькам.

Про сигнали того, що ваша дитина потребує додаткових занять із репетитором, мова піде у нашій статті «Ознаки того, що дитині потрібен репетитор».

Back To Top