skip to Main Content

11 клас для українських школярів – це досить відповідальний період, підсумком якого є участь у ЗНО (зовнішньому незалежному оцінюванні). Участь у ЗНО дає можливість отримати два результати: бали ЗНО (необхідні для вступу до ВНЗ, відображені в Інформаційній картці учасника), оцінку за ДПА (випускні екзамени, вносяться до додатку до Свідоцтва про повну загальну середню освіту).

Реєстрація учасників на ЗНО-2022

Дати проведення ЗНО

Дати проведення ЗНО

Важливо розуміти, що ЗНО є обов’язковою сходинкою для тих, хто прагне вступати до вищих навчальних закладів, а результати ЗНО відображено за 200-бальною шкалою. Окрім цього, участь у ЗНО беруть всі без виключення випускники українських шкіл для проходження ДПА (державної підсумкової атестації) – випускних іспитів, результати яких будуть внесені до додатку до Свідоцтва про повну загальну середню освіту (оцінка за 12-бальною шкалою).

Для того аби взяти участь у ЗНО кожен випускник або абітурієнт має зареєструватися. Реєстрація для участі у ЗНО-2022 триватиме з 01 лютого до 01 березня 2022 року.

Зверніть увагу! До 09 березня 2022 року триватиме реєстрація учасників, які є випускниками минулих років. Також до вказаної дати можливе внесення змін до реєстраційних даних.

Дати проведення основних сесій ЗНО-2022

На разі стало відомо, що основна сесія ЗНО-2022 відбуватиметься у період з 23 травня до 17 червня 2022 року.

 Бажаємо гарно підготуватися до ЗНО-2022, продемонструвати чудові знання та отримати фантастичні результати!

Back To Top