skip to Main Content
Як знайти репетитора?

Як знайти репетитора?

Коли батьки усвідомлюють та вирішують, що їхня дитина потребує додаткових індивідуальних занять з репетитором, перед ними постає питання – як серед величезної кількості педагогів-репетиторів знайти та обрати найкращого? Досить непросте питання.

Перш ніж розпочинати пошук репетитора, радимо батькам чітко сформулювати мету індивідуальних занять. Це допоможе досягти бажаного результату та ефекту від занять із репетитором. Якщо завдання визначено та мету сформульовано? Тоді розпочинаємо пошук репетитора!

Де шукати репетитора?

Тільки-но батьки прийняли рішення про необхідність додаткових індивідуальних занять для їхньої дитини, одразу постає проблема: а де знайти репетитора?

Насправді варіантів та шляхів пошуку потенційного репетитора декілька: за рекомендацією, в репетиторських центрах, на спеціалізованих сайтах та платформах.

Для того, щоб піти вірним шляхом і знайти репетитора–професіонала, радимо взяти до уваги рекомендації щодо пошуку репетитора.

Рекомендації знайомих

Цілком можливо, що ваші знайомі мають досвід пошуку репетитора для власних дітей.

В такому випадку, слід уточнити:

  • чим саме сподобався репетитор?
  • співвідношення ціни та якості?
  •  які результати принесли індивідуальні заняття з репетитором?

Якщо відгуки позитивні, можна сміливо телефонувати до педагога, призначати зустріч та записуватися на заняття.

Репетиторські центри

Для того, аби надавати кваліфіковану допомогу учням, існують також репетиторські центри. Авторитетні репетиторські центри мають сайти, де розміщена вся необхідна інформація про послуги, що надаються. Окрім того, за допомогою сайту ви матимете можливість ознайомитися із викладачами, відгуками, місцем розташування навчального центру.

Слід підкреслити, що, як правило, репетиторські центри працюють на результат і зацікавлені в наданні якісних освітніх послуг.

Спеціалізовані сайти

Існує безліч платформ для пошуку репетиторів, де розміщена величезна кількість анкет репетиторів. Зазначені платформи виступають в ролі посередника між учнем та репетитором. Проте, якщо вам не сподобався репетитор, заняття не принесли бажаних результатів, платформа не несе відповідальності за дії репетитора та результати.

Щодо критеріїв, за якими слід обирати репетитора, рекомендуємо ознайомитися із матеріалом «Як обрати репетитора?»

Сподіваємося наші рекомендації допоможуть вам у пошуку репетитора!

Back To Top