skip to Main Content

Без сумніву, європейська освіта – мрія багатьох, оскільки відкриває перед молоддю широкі перспективи й можливості. Одним із найпопулярніших напрямків є здобуття вищої освіти в Польщі.

На сьогодні вища освіта Республіки Польща є доступною для громадян України,  представлена і державними, і приватними начальними закладами. Проте процес вступної кампанії має ряд нюансів і саме тому ми рекомендуємо по допомогу звертатися до професіоналів, які допоможуть з’ясувати всі деталі та нададуть висококваліфіковану консультацію.

Вибір абітурієнтів – Міжнародний освітній центр StudentPol

Наші партнери – Міжнародний освітній центр StudentPol протягом тривалого часу допомагають абітурієнтам зробити правильний вибір та підібрати потрібну освітню програму (навчання на бакалавраті або в магістратурі, друга вища освіта).

Фахівці Міжнародного освітнього центру StudentPol здійснюють супровід абітурієнтів протягом всієї вступної кампанії:

  • кваліфікована профорієнтація: допомога із визначенням освітнього напрямку та вибором вищого навчального закладу Польщі;
  • допомога в оформленні та підготовка необхідного пакету документів для вступу до ВНЗ;
  • максимальне сприяння отриманню місць в студентських гуртожитках університетів;
  • супровід абітурієнтів до місця навчання та їх розміщення в гуртожитках.

Можливості від Міжнародного освітнього центру StudentPol

Міжнародний освітній центр StudentPol – це команда професіоналів, яка допомагає українській молоді приєднатися до європейського академічного середовища, що, без сумніву, відкриває для останніх широкі перспективи та можливості кар’єрного становлення.

Міжнародним освітнім центром StudentPol розроблено спеціальні освітні тури для абітурієнтів, мета яких полягає в ознайомленні з польськими вишами, умовами життя в студентських гуртожитках та інфраструктурою міста, де знаходиться обраний вищий навчальний заклад.

Міжнародний освітній центр StudentPol – офіційний представник провідних ВНЗ Польщі. Командою StudentPol організовуються зустрічі абітурієнтів та їх батьків із першими особами університетів та академій Республіки Польща. Такі зустрічі проводяться для того, щоб батьки та майбутні студенти польських вишів отримали вичерпну інформацію щодо діяльності університетів, могли порівняти запропоновані умови та обрати для себе оптимальний варіант для здобуття вищої освіти.

Розуміючи важливість адаптації майбутніх студентів до мовного середовища, StudentPol  має успішний багаторічний досвід організації мовних таборів. Завдяки тісній та довготривалій співпраці Міжнародного освітнього центру StudentPol з провідними вишами Польщі, до програми мовної адаптації залучаються студенти-філологи польських університетів. Абітурієнти мають можливість спілкуватися з носіями мови, чути «живу» польську мову, максимально зануритися в мовне середовище, і, таким чином, за досить короткий проміжок часу подолати мовний бар’єр.

Back To Top